Този сайт използва бисквитки за да подобри услугите и опита на потребителите. Ако решите да продължите разглеждането му автоматично приемате тяхното използване. Подробна информация

Ученици от НП „Заедно в изкуствата и в спорта“ посетиха художествена галерия

  • Ученици от НП „Заедно в изкуствата и в спорта“ посетиха художествена галерия
  • Ученици от НП „Заедно в изкуствата и в спорта“ посетиха художествена галерия
  • Ученици от НП „Заедно в изкуствата и в спорта“ посетиха художествена галерия
  • Ученици от НП „Заедно в изкуствата и в спорта“ посетиха художествена галерия
  • Ученици от НП „Заедно в изкуствата и в спорта“ посетиха художествена галерия
Ученици от НП „Заедно в изкуствата и в спорта“ посетиха художествена галерияУченици от НП „Заедно в изкуствата и в спорта“ посетиха художествена галерияУченици от НП „Заедно в изкуствата и в спорта“ посетиха художествена галерияУченици от НП „Заедно в изкуствата и в спорта“ посетиха художествена галерияУченици от НП „Заедно в изкуствата и в спорта“ посетиха художествена галерия
10.06.2026

На 10.06.2026 г. учениците от групата по Изобразително изкуство към НП „Заедно в изкуствата и в спорта“ при ОбУ „Св. св. Кирил и Методий“ проведоха вълнуващо изнесено занятие. Те посетиха художествената галерия „Петко Чурчулиев“ в град Димитровград, придружени от своя ръководител г-жа Марияна Митева.
Националната програма дава ценна възможност на децата не само за творчески изяви, но и за докосване до нови, непознати за тях културни пространства, които разширяват техния кръгозор.По време на посещението учениците разгледаха текущата изложба и се потопиха в света на изкуството. Домакинът на събитието, г-жа Емилия Стоева, посрещна топло групата и предизвика въображението на децата с интересни практически задачи за рисуване на място.
Изказваме сърдечни благодарности на г-жа Стоева за вниманието, гостоприемството и вдъхновяващия подход, който остави траен отпечатък у младите творци!