Този сайт използва бисквитки за да подобри услугите и опита на потребителите. Ако решите да продължите разглеждането му автоматично приемате тяхното използване. Подробна информация

Достойно представяне на ученици от 7. клас в състезанието „Млад спасител“.

  • Достойно представяне на ученици от 7. клас в състезанието „Млад спасител“.
  • Достойно представяне на ученици от 7. клас в състезанието „Млад спасител“.
  • Достойно представяне на ученици от 7. клас в състезанието „Млад спасител“.
  • Достойно представяне на ученици от 7. клас в състезанието „Млад спасител“.
  • Достойно представяне на ученици от 7. клас в състезанието „Млад спасител“.
Достойно представяне на ученици от 7. клас в състезанието „Млад спасител“.Достойно представяне на ученици от 7. клас в състезанието „Млад спасител“.Достойно представяне на ученици от 7. клас в състезанието „Млад спасител“.Достойно представяне на ученици от 7. клас в състезанието „Млад спасител“.Достойно представяне на ученици от 7. клас в състезанието „Млад спасител“.
28.04.2026

Днес ученици от 7 клас участваха в Общинския етап на Националното ученическо състезание „Млад спасител”, което се проведе в спортна зала "Младост", гр. Димитровград. Под ръководството на своя класен ръководител г-жа Деница Иванова и медицинското лице в училище, седмокласниците демонстрираха отлични знания както в теорията, така и в практическата част на надпреварата. Денят беше изпълнен с много усмивки и положителни емоции.