28.04.2026Днес ученици от 7 клас участваха в Общинския етап на Националното ученическо състезание „Млад спасител”, което се проведе в спортна зала "Младост", гр. Димитровград. Под ръководството на своя класен ръководител г-жа Деница Иванова и медицинското лице в училище, седмокласниците демонстрираха отлични знания както в теорията, така и в практическата част на надпреварата. Денят беше изпълнен с много усмивки и положителни емоции.