Този сайт използва бисквитки за да подобри услугите и опита на потребителите. Ако решите да продължите разглеждането му автоматично приемате тяхното използване. Подробна информация
Учениците от клуб „На ти с IT“ отбелязаха Деня на Земята с дигитален проект.